Bij TadaTel helpen wij u met het repareren van telefoons, laptops en MacBooks, het installeren van camera- en alarmsystemen en het opzetten van moderne cloudtelefonie via het gebruiksvriendelijke Qaller-systeem. Daarnaast bieden wij slimme automatiserings- en netwerkoplossingen op maat.
Ons team bij TadaTel heeft begrip voor de behoeften van onze klanten en maakt gebruik van de nieuwste technologieën. We geloven in nauwe samenwerking en leveren op maat gemaakte oplossingen die aan specifieke eisen en verwachtingen voldoen. Met ons toegewijde team streven we naar uitmuntende klantenservice en een optimale ervaring bij Tadatel.
Onze Waarden
Bij TadaTel geloven we in duurzaamheid.
Bij TadaTel geloven we in duurzaamheid. Door uw telefoon, laptop of MacBook te repareren in plaats van te vervangen, verlengen we de levensduur van uw apparaten en verminderen we elektronisch afval.
Bij TadaTel zorgen we ervoor dat oude onderdelen en apparaten verantwoord worden gerecycled. Elk klein gebaar maakt een verschil voor het milieu.
Veelgestelde vragen over Over Ons
Wat voor bedrijf is TadaTel?
TadaTel is een technisch dienstverlenend bedrijf in Oud-Beijerland voor reparaties, beveiliging, telecom, netwerken, glasvezel en ICT-oplossingen.
Waar is TadaTel actief?
TadaTel is gevestigd in Oud-Beijerland en helpt klanten in de Hoeksche Waard en omgeving.
Welke diensten levert TadaTel?
TadaTel helpt met telefoon-, tablet- en laptopreparaties, beveiliging, camerabewaking, alarmsystemen, telefonie, netwerken, glasvezel en automatisering.
Helpt TadaTel zowel consumenten als bedrijven?
Ja. De dienstverlening is gericht op zowel particuliere als zakelijke klanten.
Hoe kan ik TadaTel bereiken?
U kunt TadaTel bellen via 0186-870022, mailen via [email protected] of contact opnemen via de website.
Sterk in Communicatie & Reparatie in Oud-Beijerland en de Hoeksche Waard.